Kürtaj :

Kürtaj Fiyatı , Kürtaj Fiyatları , Vakum Kürtaj , Kürtaj Yapan Yerler , Gizli Kürtaj , Kürtaj Hastanesi

Kürtaj Hattı: +90 532 054 46 23

Sultançiftliği Kızlık Zarı Dikimi – Onarımı

Sultançiftliği Kızlık Zarı Dikimi – Onarımı
KIZLIK ZARI DİKİM YAPAN YERLER

Sultançiftliği kızlık zarı dikimi ameliyatı yapan doktor , Sultançiftliği kızlık zarı yapan yerler Sultançiftliği kızlık zarı diktirme fiyatları arıyorsanız güvenilir ve doğru adres olan Op. Dr. Nuh Gümüştekin’ in kliniğine bekleriz.

Kızlık zarı dikimi e devlette görünür değildir. Maksimum güvenlik ve gizlilik içerisinde yapıldığı için kimse sizin bu işlemi yaptırdığınızı öğrenemez.
Kızlık zarının dikildiği karşı taraf tarafından anlaşılamaz. Bunu sadece muayene sonucu uzman doktorlar anlayabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Garanti mi? Kızlık zarı dikimi için en çok tercih edilen yöntem %80-90 kalıcı kızlık zarı dikimidir. %10-20 geçici onarım tercih edilir. Her iki yönteminde garanti olması için iyi bir dikim yanında, kalıcı onarım sonrası doktor kontrolü şarttır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2023 yılı için .000-.000 TL arasındadır. Bu ücret klinikten kliniğe değişmekle beraber genellikle benzer ücret aralığındadır.
Fiyat aralığı olmasının sebebi tüm hastaların tıbbi durumunun farklı olması ve geçici dikim ücretiyle kalıcı dikim ücretinin farklı olmasıdır.
Kızlık zarı dikimi , bekaretini kaybetmiş kizların tekrar ilişkiye girdiklerinde kanama olması açısından yapılan bir ameliyattır.

Kızlık zarı dikimi, planlanan süreden erken yırtılan kızlık zarının tamiri ve kişinin kendini sosyal ve psikolojik anlamda daha rahat hissetmesi için yapılan bir işlemdir.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı öncesinde ve sonrasında Whatsapp  hattımızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Dilerseniz websitemizde bulunan online bölümlerimizden fiyat bilgisi, randevu talebi ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı çekinmeden online olarak bize gönderebilirsiniz.
Kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi ve kalıcı kızlık zarı dikimi olmak üzere iki farklı yöntemle yapılabilir.
Himenoplasti işleminden sonra hemen ilişkiye girilecek ise geçici kızlık zarı önerilirken, seneler sonra dahi kanama isteniyorsa kalıcı kızlık zarı dikimi önerilmektedir.
Flep yöntemi ile yapılan kalıcı kızlık zarı dikimi ise ortalama 35 dakika kadar sürmekte ve seneler sonra dahi ilişki sırasında kanama meydana gelmektedir. Ancak, kızlık zarı dikimi sonrasında hemen bir ilişki yaşanacak ise geçici kızlık zarı dikimi önerilir.
Flep yöntemi ile işlem kalıcı olarak yapılır.
Dikim işlemi işinin ehli bir doktor tarafından yapılırsa yüzde yüz başarılı olur. Dr Nuh Gümüştekin bu konuda binlerce işlem tecrübesine sahiptir.
Geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimi, 18 yaşını geçen her hastamıza yapılabilir. Reşit bireylere yapılır.
Kızlık zarı dikimi işlemi, doktor ve hasta arasındaki gizlilik esasıyla korunan bir bilgidir. Yani özel klinik ve hastanelerde yapılan kızlık zarı dikimi işleminin üçüncü kişiler tarafından öğrenilmesi söz konusu değildir.

E devlet ve e nabiz da görünmez.
Jinekologlar, bu süreçteki tüm bilgi ve değerlendirmeleri yalnızca hastalarıyla paylaşır.
Hasta bilgi gizliliği sağlanır.

 

+90 532 054 46 23

Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Kürtajj.com
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Telefon Randevu Hattı