Kürtaj :

Kürtaj Fiyatı , Kürtaj Fiyatları , Vakum Kürtaj , Kürtaj Yapan Yerler , Gizli Kürtaj , Kürtaj Hastanesi

Kürtaj Hattı: +90 532 054 46 23

Kürtaj Öncesi

Kürtaj işlemi gerçekleştirilmeden önce genel olarak yapılması gereken bir takım işlemler vardır. Genellikle kürtaj olmadan önce hastalara 6 saat süre öncesinde yemek yememeleri söylenir. Kürtaj işlemi gerçekleşmeden önce mesanenin boş olması gerekmektedir. Kürtaj işlemi gerçekleştirilmeden önce mutlaka doktor kontrolünde hasta son bir muayeneden geçirilmelidir.

 

Bu hasta açısından çok önemlidir. Hastanemizde kürtaj işlemi için gerekli tüm aşamalar uygulanmaktadır. Genellikle kürtajdan sonra doktorlar anestezi kullanıldığı için araba kullanılmasını önermezler. Bundan ötürü kürtaj gerçekleşmeden önce ulaşım planınızı buna göre ayarlamalısınız. Ayrıca doktorlar kürtaj işlemi için yanınızda bir refakatçi ile gelmenizi önermektedirler.

Bunun nedeni tıbbi açıdan bir önem arz etmese de sizin kaygılarınızı azaltarak, sizi rahatlatacak olması. Genel olarak kürtaj öncesinde yapılması gerekenler bu şekilde sıralanmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları hasta danışmanımıza sorarak ücretsiz bilgi edinebilirsiniz. İstanbul kürtaj da başarılı bir yer elde etmiş profesyonel doktorlarımıza güvenebilirsiniz.

Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Kürtajj.com
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Telefon Randevu Hattı