Kürtaj :

Kürtaj Fiyatı , Kürtaj Fiyatları , Vakum Kürtaj , Kürtaj Yapan Yerler , Gizli Kürtaj , Kürtaj Hastanesi

Kürtaj Hattı: +90 532 054 46 23

Kürtaj Riskleri Nelerdir ?

Kürtaj işleminden sonra gebeliğin devam etmesi bir risk unsuru bulunmaktadır. Rahimde parça kalabilir. Bu gibi durumlar uzman doktorlar tarafından yapılmayan işlemlerden sonra görülmektedir. Sağlık merkezimizde işinin ehli olan doktorlarımız, bu gibi durumlara kesinlikle rastlamamışlardır.

Memnun ayrılan hastalarımız, bizi her zaman gebelik sonlandırmak isteyen kişilere tavsiye etmişlerdir. Bize rahatlıkla güvenebilirsiniz. Kürtaj sonra görülen bir diğer risk ise enfeksiyondur.

Steril olmayan ortamlarda gerçekleştirilen kürtajlarda, enfeksiyon riskine oldukça fazladır. Kürtaj işlemi sırasında ayrıca rahim delinmesi, yapışıklık olması gibi risklerde söz konusudur. Bu riskler özellikle gebeliğin yaşı arttıkça daha sık görülür. Nadir rastlanan bu durumlar hemen kontrol altına alınmalıdır. Aksi takdirde hastanın hayati tehlikesi söz konusu olabilir. Hastalara kürtajdan sonra erken cinsel ilişkiye girmemeleri, havuza veya denize girmemeleri, antibiyotik kullanmamaları önerilir.

Eğer denilenlerin aksi yapılırsa olası bir enfeksiyon durumu söz konusu olur. Ama korkmanıza hiç gerek yok! Sağlık merkezimizde uzman hekimlerimiz tarafından kürtaj işlemi %100 başarı ile gerçekleştirilmektedir. Bu başarının altında tecrübeli doktorlarımız yer almaktadır. Kürtaj riskleri hakkında bilgi almak isterseniz, bizi 7/ 24 hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Size her zaman yardımcı olmaya söz veriyoruz ve kürtajdan asla korkmamanız gerektiğini tavsiye ediyoruz. Uzman ellerde olacaksınız!

Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Kürtajj.com
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Telefon Randevu Hattı