Kürtaj :

Kürtaj Fiyatı , Kürtaj Fiyatları , Vakum Kürtaj , Kürtaj Yapan Yerler , Gizli Kürtaj , Kürtaj Hastanesi

Kürtaj Hattı: +90 532 054 46 23

Şerifali Kürtaj Fiyatları

Şerifali Kürtaj Fiyatları

Şerifali Kürtaj Yapan Yerler, Şerifali Kürtaj Fiyatları için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz
Şerifali ‘de yer alan kürtaj kliniğimiz Şerifali merkezinde yer alır. Kağıthane ve civarında kürtaj kliniği arayan hastalarımızın bizlere ulaşması oldukça kolay.

Gizli güvenli kürtaj hizmeti sunuyor ve hastalarımızın bilgi gizliliğini sağlıyoruz.
Şerifali kürtaj kliniğimize başvuru nedeniniz ve size ait tüm bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılamaz. Paylaşılması yasal açıdan suçtur. Gizliliğin korunması hastanın yasal hakkıdır. Şerifali kürtaj merkezimizde kürtaj olduktan sonra doktorumuz tarafından detaylı bir bilgilendirme yapılmaktadır. Süreç içerisinde yaşanabilecek her türlü olumsuzluklarda yeniden kliniğimize başvurabilirsiniz.
Gebelik Sonlandırma operasyonu için steriliteye ve hijyene önem çok veriyoruz ve ayrıca 20 senelik deneyim ve teknik donanıma sahibiz. Kağıthane’de steril ve güvenli bir kürtaj için , bizleri 0532 054 46 23 numaralı telefondan arayarak veya Whatsapp üzerinden yazarak ayrıntılı bilgi ve randevu alabilirsiniz.
T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliğinin, RG.,01.08.1998, 234820 maddeleri uyarınca  başkası ile paylaşılmayacaktır.

Kürtaj işlemi için bize başvuran hasta ile öncesinde ayrıntılı bir ön görüşme sağlanır ve hastaya gerekli bilgilendirme yapılır. Kişinin sağlık ve hastalık durumuna ait bilgiler, ilaç alerjisi, kan grubu sorgulanır. Kürtaj İşlemin aşamaları hakkında bilgi verilir. İşlemin olası riskleri hakkında hastaya bilgi verilerek gerekli onam alınır.

Bir kadin doğum doktoru tarafından yapıldığında kürtaj güvenli bir prosedürdür ve çok az risk taşır. Bununla birlikte, insanlar hem fiziksel hem de zihinsel olarak daha sonrasi süreç hakkında durumun farkında ve bilincinde olmalıdır.

İsteğe bağlı kürtajlar gebeliğin 10. haftasına kadar yapılabilir.  İsteğe bağlı kürtajlarda gebeliğin 6. haftası, kürtaj işlemi için en ideal süreçtir.
Kliniğimizde ruhsatlı güvenli yasal kürtaj yapılır .

Kağıthane’de kürtaj , muayenehanemizde vakumlu aspirasyon yöntemi ile hijyenik olarak tek kullanımlık steril kanüller ile yapılmaktadır.

Kağıthane kürtaj merkezine gelmeden önce kişinin yapması gereken tek şey 4 saat öncesinden yemeyi ve su içmeyi kesmeleridir. Çünkü hastaya kürtaj öncesi anestezi uygulanacaktır.
İstanbul’ da birçok kürtaj merkezi bulunmaktadır. Lütfen merdiven altı yerlerden uzak durun.
Kürtaj merkezi seçilirken merkezin yasalara uygun ve legal bir yer olmasına dikkat etmelisiniz.
Güvenli kürtaj hizmetine ulaşmak kadın için haktır.

 

+90 532 054 46 23

Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Kürtajj.com
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Telefon Randevu Hattı