Kürtaj :

Kürtaj Fiyatı , Kürtaj Fiyatları , Vakum Kürtaj , Kürtaj Yapan Yerler , Gizli Kürtaj , Kürtaj Hastanesi

Kürtaj Hattı: +90 532 054 46 23

Küçükköy Kürtaj Fiyatları

Küçükköy Kürtaj Fiyatları ve Küçükköy kürtaj yapan yerler, doktorlar, hastaneler

Anestezi ile Vakum Yöntemi ile Kürtaj
Hafta içi ve Hafta sonu hizmet.
7/24 Bilgi ve Randevu
İstanbul İçi Anlaşmalı Klinik ve Hastaneler
Kürtaj Bilgi Gizliliği Sağlanır!

Küçükköy kürtaj arayışında karşınıza çıkan kliniğimizde kürtaj işlemleriniz steril klinikte güvenli ve vakumlu kürtaj işlemi şeklinde yapılır. Küçükköy Kürtaj olarak kliniğimiz yasal prosedürlere uyarak kürtaj bilgi gizliliğine önem vermektedir.

Kürtaj ,Türkiye’de 10 haftaya kadar yasaldır. Ülkemizde evli /bekar ve 18 yaş üzerinde reşit  her kişi yasal olarak kürtaj olabilir.

Merlezimizde kürtaj işlemi en güvenli yöntem olan ağrısız anestezili ve vakumlu kürtaj yöntemi ile uygulanmaktadır. Kürtaj işleminiz esnasında ağrı hissetmezsiniz.

Kliniğimizde kürtaj süresi 5 dakikadır. Kürtaj sonrası 20 dakika dinlenme ile kontrolleriniz sonrasında taburcu olabilirsiniz. Kürtaj için 4 saat öncesinden yemek ve sıvı gıdalar tüketilmemesi gerekir.

Küçükköy kürtaj fiyatları

Küçükköy kürtaj fiyatları araştırmalarında İstanbul’da çok değişken fiyatlar karşınıza çıkabilmektedir. İstanbul kürtaj fiyatları genel itibariyle … TL. fiyatlarla başladığını görmekteyiz. Sizlere güvenli ve uygun fiyatlarla hizmet verme amacıyla kliniğimizden 7/24 fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kliniğimizde Kürtaj Randevunuz gizli tutulur.

Kürtaj işlemleriniz için kliniğimizde bulunan asistanlarımız sizleri bilgilendirilmektedir. Asistanlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaktadırlar.

Kürtaj işlemlerimiz uzman kadın doğum doktorlarımız ( Jinekolog) tarafından yapılmaktadır. Kliniğimizde kürtaj ameliyathane ortamında steril koşullarda yapılmaktadır.

Kliniğimizden şimdi kürtaj fiyatları konusunda bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

+90 532 054 46 23

Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Kürtajj.com
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Telefon Randevu Hattı