Kürtaj :

Kürtaj Fiyatı , Kürtaj Fiyatları , Vakum Kürtaj , Kürtaj Yapan Yerler , Gizli Kürtaj , Kürtaj Hastanesi

Kürtaj Hattı: +90 532 054 46 23

Haramidere Kürtaj Fiyatları

Haramidere Kürtaj Fiyatları

Haramidere’de Kürtaj Hastanesi , Haramidere Kürtaj Merkezi

Haramidere’de Kürtaj yapan doktor , Haramidere kürtaj yapan Hastane arayanlar ve Haramidere ‘de Kürtaj yapan yerler arayışında olanlar için kliniğimizde doğru ve güvenli adrestesiniz. Merkezimizde güvenli şartlarda hizmet verilir. Ayrıca bilgiler saklı tutulur. Evli veya bekar tüm hastalarımızın tüm bilgileri gizlidir.

Ekibimiz deneyimi ve güleryüzü ile sizleri karşılayacak ve evinize şifa ile ugurlayacaktır.
Haramidere kürtaj fiyatları hakkında detaylı bilgi danışma ve randevu için 0532 054 46 23 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsap üzerinden de soru sorabilirsiniz.

Haramidere kürtaj klinigimiz İstanbul’un tüm semtlerine vermiş olduğu hizmetlerde hasta memnuniyetini ve güvenini kazanmayı prensip edinmiş olup , tüm hizmetlerde de profesyonelliğin en kalitelisini hastalarımıza sunmaktadır.

Kürtaj kadın doğum uzmanı olan, tecrübeli bir hekim tarafından yapılması gereken cerrahi bir işlemdir. Ebe ve hemşireler kesinlikle kürtaj yapamaz. Bu suçtur. Vakumlu kürtaj yöntemi lokal anestezi ya da genel anestezi uygulanarak yapılabilmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Tarafından Ağrısız Acısız Kürtaj İşlemi . Güvenilir Merkez , Kesin Sonuç. 3. Kişi Ya da Kişilerle Bilgileriniz Paylaşılmaz E-Nabız ve E-Devlet Kayıt Bilgileri Doktor ve Hastası Arasındadır Detaylı Bilgi için 7/24 Canlı destek Hizmeti.

Gizli – güvenli – donanımlı kürtaj hizmeti sunuyor ve hastalarımızın bilgi gizliliğini sağlıyoruz.
Kürtaj işlemi sırasında kliniğimiz tarafından kesinlikle kimliğiniz gizli tutulmaktadır. Ve bilgileriniz T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliğinin, RG.,01.08.1998, 23420 maddeleri uyarınca  başkası ile paylaşılmayacaktır.

Kürtaj merkezimize başvuru nedeniniz ve hastaya ait olan bilgiler hiçbir zaman 3. şahıslarla paylaşılmaz. Paylaşılması da kanuni açıdan suçtur. Gizliliğin korunması hastanın temel hakkıdır.

Sadece e-devlet değil sağlık ocağı kayıtlarında dahi kürtaj bilgilerini paylaşamıyoruz.  Ailenizden ya da  herhangi  3. Bir kişinin kürtaj bilgilerinize ulaşması mümkün olmaz.

Kliniğimizde kürtaj süresi 10 dakikadır. Kürtaj sonrası 20 dakika dinlenme ile kontrolleriniz sonrasında taburcu olabilirsiniz. Kürtaj için 5 saat öncesinden yemek ve sıvı tüketilmemesi gerekir.

Sorularınız için kürtaj kliniğimizde almış olduğu randevuda tüm sorularınızı sorup cevap alabilirsiniz.
Kürtaj doktorumuz ile yapılan görüşmeden kısa bir süre sonra, hemşiremiz sizi kürtaj için hazırlamanız konusunda arayacaktır.

 

+90 532 054 46 23

Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Kürtajj.com
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Telefon Randevu Hattı