Kürtaj :

Kürtaj Fiyatı , Kürtaj Fiyatları , Vakum Kürtaj , Kürtaj Yapan Yerler , Gizli Kürtaj , Kürtaj Hastanesi

Kürtaj Hattı: +90 532 054 46 23

Düşük Hapı Spariş

Düşük Hapı Spariş

Cytotec hapını nereden bulurum , Düşük hapı nerde satılır, bebek düşürme hapları nerde satılır ? Düsük hapı fiyatları soruları ile çokça karşılaşıyoruz.
Hastalarımız ,bilmesi gerekir ki Cytotec düşük ilacı satmak , kullanmak , almak yasaktır !

Cytotec zararlı bir hap mıdır? Kullanımı riskli midir ?

diye soranlara öncelikle şunu söylemek gerekir ki bu ilaç aslında mide ülseri ilacıdır. Mide ülserlerini tedavi eder. Ancak cytotec kullanımı konusunda karmaşık ve yanlis bilgilerin varlığı üzerine bu yazıyı paylaşmak istedik. Gebelerde düşük baslatir. Bebeğin düşmesine sebep olur.
Cytotec kullanımı ülkemizde sadece doktorlara serbest olup , bireyler eczane veya başka yoldan bu ilaci temin edemez. Cytotec satışı yasaktır. Kullanımı risk içerir.

Cytotec ilacını sadece hekimler lüzum üzerine hastaya bizzat verebilir.
Kürtaj cytotec hapı, düşük hapı olarak bilinen ilaçların Türkiye’de kullanım onayı bulunmamaktadır. Eczanelerde satışı yoktur.
Düşük hapının etkisi, kullanılan ilaca ve doza bağlı olarak değişebilir. Genellikle, ilaç alındıktan sonraki birkaç saat içinde düşük gerçekleşir. Ancak, rahimden fetüsün tamamen atılması birkaç gün sürebilir. Bu süreçte, kadınlar ağrı, kramp, kanama ve diğer yan etkiler yaşayabilirler.
Ama bunlar kişinin kendi uygulayacağı bir prosedür değildir. Bu ilaç sadece hekim kontrolünde ve izninde hastanede veya klinikte hastaya gerekiyorsa verilir. Bunun bazı tıbbi gerekçeleri olmalıdır.

Düşük hapının etkisi, hamilelik haftasına bağlı olarak değişebilir. Hamileliğin ilk aşamalarında kullanılan kürtaj hapları, hamileliği tamamen sonlandırmak için yeterli olmayabilir.

 

+90 532 054 46 23

Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Kürtajj.com
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Telefon Randevu Hattı